Pam Termal Hotel


Pam Termal Otel

Pam Termal Hotel otelimiz ile ilgili resimler ve hizmetler:
Otel Hakkında Resimler Hizmetler
Biz Sizi Arayalım


Pam Termal Otel

Bel ve boyun fıtıkları toplumda oldukça sık görülen hastalıklardır. Bu hastalıkların tedavisinde ilaç, fizik tedavi ve ameliyat dahil pek çok yöntem uygulanmakta ancak hastalar daha risksiz, etkili ve hızlı tedavi yöntemleri aramaktadırlar. AntalgicTrak cihazı hastaların ağrılarından kurtulmalarını, ağrısız yaşama hızlı bir biçimde dönmelerini ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlamanın yanında altta yatan problemi tedavi etmek amacıyla Amerika’da geliştirilmiş ve Amerika Birleşik Devletleri İlaç ve Gıda Dairesi (FDA) tarafından omurga fıtıklarında baskı giderici tedavi olarak onaylanmış ileri teknoloji ürünü, bilgisayar kontrollü, üç boyutlu tedavi imkanı sağlayan robotik bir cihazdır.Oda Seçenekleri


Pam Termal Otel

Standart Oda

22 m2 büyüklüğündeki Standart Odalar orman ve havuz manzaralı odalarımızın 9 adet engelli misafirlerimize özel olarak dizayn edilmiştir. Odalarda LED TV, balkonlu oda, banyolarda küvet, termal su ,saç kurutma makinesi, internet kettle, çay makinesi seti ve su, mini bar, klima, kasa ve duman dedektörü bulunmaktadır.

Suit Oda

37 m2 büyüklüğündeki Suit Odalar havuz ve bahçe manzaralı odalarımız sizlerin rahatı için özel olarak dizayn edilmiş bir oturma odası bir yatak odası olmak üzere iki odalıdır. Odalarda LED TV, balkonlu oda, banyolarda jakuzi, termal su ,saç kurutma makinesi, internet kettle, çay makinesi seti ve su, mini bar, klima, kasa ve duman dedektörü bulunmaktadır.

King Suit

45 m2 oluşan havuz manzaralı odalarımız sizlerin rahatı için özel olarak dizayn edilmiş bir oturma odası, bir yatak odası ve bir çalışma odası olmak üzere üç odalıdır. Odalarda LED TV, balkonlu oda, banyolarda jakuzi, buhar odası, termal su ,saç kurutma makinesi, internet kettle, çay makinesi seti ve su, mini bar, klima, kasa ve duman dedektörü bulunmaktadır.Lezzetin EgelisiFethiye Yeme İçme

Dünya mutfaklarının vazgeçilmez tatları mutfağa taşıyan, Türk ve Ege mutfağının farklı lezzetleri ile Pam Termal Otel'in farklı konsept ve değişik atmosferdeki mekanlarında buluşuyor.

Pam Termal Otel, sahip olduğu köklü yemek kültürüne uygun olarak günün her saati usta şeflerinin ellerinden çıkan yiyecek ve içeceklerle, konukları harika lezzet yolculuklarına götürüyor.

Her yemeğin farklı yeni bir deneyim vaat ettiği mekanlar, profesyonel hizmet ve konuklara gösterilen sınırsız hizmet ve sıcacık bir ev sahipliği yapmaktadır.